Banner
Strona główna > Produktów >> Magazynowanie&Logistics >> Skrzynia obrotu

Składane plastikowe skrzynki na owoce z pokrywką

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Składane plastikowe skrzynki na owoce wykonane w 100% z pierwotnego PP. Są solidne, a ich wygodna konstrukcja pozwala zwinąć się praktycznie płasko, gdy nie są używane, co znacznie oszczędza 75% miejsca. Poza tym ma specjalną konstrukcję, wtyczkę, łatwo się składa. Proces konfiguracji i powalenia zajmuje tylko kilka sekund.


Ze względu na niewielką wagę, oszczędność miejsca i łatwość montażu. Składane skrzynki na owoce szeroko stosowane w dużych centrach dystrybucyjnych, supermarketach, sklepach całodobowych, przetwórstwie spożywczym itp. Pokrywy chronią produkty przed niszczącym uszkodzeniem.


Te składane plastikowe skrzynki są przeznaczone do transportu owoców i warzyw i są stosowane w różnych zastosowaniach w rolnictwie i sektorze detalicznym. Firmy detaliczne, takie jak supermarkety i hipermarkety, używają tego rodzaju składanych pojemników do przenoszenia towarów z magazynu na półkę.


Specyfikacja
Model YB-FC6434C
Wymiar zewnętrzny

600 x 400 x 340 mm

Materiał

Virgin PP

Wymiar wewnętrzny

560 x 360 x 320 mm

Waga netto

3,4 ± 2% kg

Złożony wymiar 600 x 400 x 65 mm Ładowność

30 kg


Funkcja

1. Materiał - składana plastikowa skrzynia na owoce wykonana w 100% z pierwotnego PP, można ją bezpiecznie stosować do pakowania produktów spożywczych.

2. Składany - skrzynie składają się płasko, aby schludnie przechowywać, oszczędzając miejsce. Ekonomiczny koszt wysyłki i wykorzystanie przestrzeni.

3. Możliwość układania w stosy - Osadzone układanie w stosy, stabilne przenoszenie ładunków wielowarstwowych.

4. Jakość - Zapewnij wyższą wytrzymałość i nośność dzięki racjonalnemu projektowi i dokładnemu zrozumieniu jakości produktu.

5. Zastosowanie - Nadaje się do stojaków na owoce i warzywa w supermarketach, łatwych w montażu i demontażu.


Hot Tags: Składane plastikowe skrzynki na owoce z pokrywką

Zapytanie

You Might Also Like