Banner
Strona główna > Produktów >> Magazynowanie&Logistics >> Plastikowa paleta >> Paleta plastikowa w standardowym rozmiarze

Podwójna plastikowa paleta antypoślizgowa

Podwójna plastikowa paleta antypoślizgowa
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Dwustronna plastikowa paleta, może być dwustronna. Ma otwarty pokład, wentylację, nie pochłania wilgoci ani zapachu, jest łatwy do czyszczenia i szybko schnie. Powierzchnia antypoślizgowa, stabilna i ograniczająca ruch produktu. Dwustronny paletowy materiał z tworzywa sztucznego, do recyklingu.


Czterokierunkowy wjazd jest kompatybilny z prawie wszystkimi wózkami widłowymi i wózkami. Palety z możliwością ustawiania w stos są również stosowane w większości zastosowań związanych z transportem i paletyzowaniem. Typowe zastosowania palet HDPE obejmują; transport ładunku, międzynarodowa wysyłka towarów, układanie i przechowywanie towarów oraz wszelkie inne zadania magazynowe.


Specyfikacja Wsparcie na dole Wejście

Ładowanie Cntr

Pojemność

Model YBPP-218
Materiał

PE (* PP), PE z recyklingu

Dynamiczny 2000 kg Double Deck 4-kierunkowy

158 sztuk / 20GP

Wymiar 1100 * 1100 * 150 mm Statyczny 6000 kg 320 sztuk / 40GP
Waga 25,95 ± 3% kg Dręczący * 340 sztuk / 40HQ


1. W celu zapewnienia, że ​​towary nie są spleśniałe, uszkodzone, zepsute lub zardzewiałe podczas transportu, umieszczenie produktu na palecie, a następnie owinięcie folii zapewni integralność produktu.

2. Układanie wielu paczek na palecie może zmniejszyć ilość utraconych towarów.

3. Połączenie palet plastikowych i opakowań przez użytkownika będzie sprzyjać integracji specyfikacji opakowań oraz znacznie poprawi wydajność i jakość operacji logistycznych.

4. Jest szeroko stosowany w przedsiębiorstwach takich jak tekstylia, żywność, medycyna, druk, odzież i supermarkety.Hot Tags: Podwójna plastikowa paleta antypoślizgowa

Zapytanie

You Might Also Like