Banner
Strona główna > Produktów >> Ag&Growing Supplies >> Doniczka

Plastikowa taca na doniczki

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Plastikowa taca do przenoszenia donic (zwana również tacą wahadłową) jest powszechnie stosowana przez komercyjnych hodowców do sadzenia, uprawy i przenoszenia roślin, a teraz staje się popularna wśród ogrodników domowych. Umieszczenie doniczek w solidnej tacce do przenoszenia doniczki umożliwia łatwe przenoszenie wielu doniczek przy bardzo niewielkim wysiłku - więc gdy trzeba sadzić, łatwo jest przynieść tacę pełną roślin do ogrodu.


Okrągła taca do przenoszenia doniczek jest łatwa w obsłudze i nadaje się do uprawy i transportu. Kompatybilny z większością automatycznych siewników i przeszczepów. Szeroko stosowany w rolnictwie, zieleni, roślinach, kwiatach, warzywach, systemach szklarniowych itp.


Tace wahadłowe są sztywnymi czarnymi plastikowymi uchwytami, zaprojektowanymi do stabilnego utrzymywania doniczek na roślinach, co ułatwia przenoszenie roślin w celu konserwacji i sadzenia itp. Plastikowa taca wahadłowa jest dostępna w różnych rozmiarach, aby pasowała do wszystkich doniczek standardowych rozmiarów (średnica górna 90 mm -230 mm). Oferujemy niestandardowy kolor, rozmiar i inny numer otworu w donicy do sadzenia w zależności od potrzeb. Możesz także wydrukować logo klienta, aby pokazać swoją markę.

参数 表格

Funkcja:

1. Indywidualna usługa spełniająca wszystkie Twoje potrzeby

2. Różne rozmiary donic standardowych serii (90-230 mm)

3. Zaokrąglaj rogi, zmniejsz dzielenie ściany końcowej i narożników.

4. Obniżona półka ściany bocznej zwiększa wytrzymałość, doniczka jest stabilnie przechowywana.

5. Dolne otwory spustowe pokrywają się z otworami spustowymi doniczki. Cyrkulacja powietrza i drenaż korzeni roślin.Hot Tags: Plastikowa taca na doniczki, ogród, tanio, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like