Banner
Strona główna > Produktów >> Ag&Growing Supplies >> Garnek do przycinania powietrza

Plastikowe doniczki do kontroli korzeni

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Plastikowe doniczki do kontroli korzeni, doniczki do przycinania powietrzem, plastikowe doniczki do szkółki


Doniczka z korzeniami powietrznymi to nowa technologia szybkiego sadzenia, która reguluje wzrost korzeni i ma unikalny wpływ na zapobieganie gniciu korzeni roślin i ich splątaniu. Pojemnik na korzenie powietrzne przyjmuje zasadę „przycinania powietrzem”, sprawia, że ​​korzenie sadzonek są krótkie i grube, zbliżone do naturalnego kształtu wzrostu.


Plastikowa donica do przycinania powietrza składa się z podstawy, ściany bocznej i śrub, łatwych w montażu i demontażu. Ściana boczna ma specjalną konstrukcję, która jest wklęsła i wypukła, górna część występu na zewnątrz ma małe otwory, gdy korzenie rośliny rosną na zewnątrz i w dół, dotykając powietrza (małe otwory w ścianach bocznych) lub dowolnej części ściany wewnętrznej, przestaje rosnąć wierzchołek korzenia, znany jako „przycinanie powietrzem”.


Szeroko stosowany do uprawy pomidorów, ogórków, bakłażanów, chilli, melonów i wszystkiego innego, co chcesz uprawiać.


Specyfikacja

Materiał
PE i PVC
Średnica 15-80 cm (niestandardowe)
Wysokość 15-80 cm (niestandardowe)
Grubość 0,8 mm (dostosowane)
Kolor Czarny (dostosowany)


Funkcja

1. Dobry do małych przestrzeni - doniczki z korzeniami powietrznymi mają większy i wąski kształt niż zwykłe doniczki z tworzywa sztucznego, dzięki czemu można zmieścić więcej roślin na małej przestrzeni.

2. Zapobiega wiązaniu korzeni - dzięki naturalnemu przycinaniu powietrzem roślina w doniczce korzeniowej nigdy nie zostanie związana.

3. Sztywne - łatwo jest przenosić doniczki z korzeniami powietrznymi ze względu na sztywny, ciężki plastik, który nie przesuwa się po podniesieniu.


Hot Tags: Plastikowe doniczki do kontroli korzeni

Zapytanie

You Might Also Like