Banner
Strona główna > O nas

Informacje o firmie


Xi'an Yubo New Materials Technology Co. , Ltd. została założona w celu produkcji produktów najwyższej jakości w najbardziej rozsądnej cenie.


Mamy 12 lat doświadczenia w produkcji i eksporcie, posiada wiodącą w kraju linię do produkcji sadzonek i sadzenia kontenerów oraz długofalowe skupienie się na badaniach i rozwoju kontenerów do szkółek i sadzenia, produkcji i sprzedaży. Produkty są stosowane głównie w warzywach, kwiatach, drzewach i innych sadzonkach roślin i uprawie różnych podłoży i przeszły certyfikację systemu jakości ISO 9, 001:2000.


Produkty sprzedają się dobrze w całym kraju, a także eksportowane do setek krajów i okręgów na świecie, takich jak: USA, Unia Europejska, Kanada, Australia i inne kraje i regiony. Nawiązaliśmy długofalowe partnerstwo ze znanymi krajowymi i zagranicznymi firmami ogrodniczymi.Nasza filozofia

Firma zawsze będzie nalegać na uczciwość filozofii, równości i klienta na pierwszym miejscu, i zapewnić klientom potężne rozwiązania do projektowania produktów z szybką i wysokiej jakości usług, aby nasza firma była energiczny, najbardziej konkurencyjnym profesjonalnym producentem pojemników przedszkola, i umieścić więcej wysiłków w celu stworzenia znanych pojemników przedszkola przedsiębiorstwa zarówno w kraju i za granicą.


Usługi

Upewnij się, że zakupy nie kończą się przy kasie. Xi'an Yubo jest dedykowany do kompleksowego wsparcia produktu i satysfakcji klienta. Skontaktuj się z nami z pytaniami technicznymi i produktowym i udowodnij, dlaczego uważamy, że nasz zespół jest najlepszy w branży. Jeśli nie możemy osobiście odpowiedzieć na Twoje pytania, znajdziemy dla Ciebie odpowiedź lub skontaktujemy się z kimś, kto może ją udzielić.

Udostępniamy informacje rynkowe, w tym wiadomości sezonowe, pomysły na sprzedaż lub politykę rządu, aby pomóc naszym klientom lepiej wiedzieć o rynku.